30 Ocak 2017 Pazartesi

Ne Kalmıştır İsminden Başka Bu Vatanda...


Başka bir Fenerbahçe mümkün


Lefter'in,Can Bartu'nun,Fikret'lerin Fenerbahçe'si kontra atak takımı haline gelmiş.

İstediği her oyuncuyu (Cemil,Rıdvan,Şenol,Birol,Tanju,Feyyaz...) alan Fenerbahçe, 1 aydır Mehmet Ekici'yi alamaz olmuş.

Muhsin Batur'un transfer için jet kaldırdığı Fenerbahçe'den; transfer için evrak yetiştirme derdine düşen Fenerbahçe'ye gelmişiz. 

Şükrü Saracoğlu döneminde bir yan hakem Fenerbahçe'nin bir golünü ofsayt gerekçesiyle iptal ediyor ve bu onun son maçı oluyor. Ali Şen, "Ahmet Güvener ve çetesi gidecek." diyor,gönderiyor. Bugün Fenerbahçe Başkanı "Federasyonda bir tane Beşiktaşlı bırakmayacağım." dedikten sonra hakem yüzünden kaybedilen 5 puan ve bir dünya para cezası var.

On binler önünde sezon açan Fenerbahçe'nin lig maçlarına on bin kişi gelmiyor.

1 liraya stat arazisini alan Fenerbahçe'den; 3 okul ve 1 spor salonu karşılığında lise arazisini alamayan Fenerbahçe'ye dönüşmüşüz. 

Türkiye'nin en çok şampiyon olan kulübü 10 sezonda 2 şampiyonluk görmüş.

Fenerbahçe Başkanı, Fenerbahçeliler'i Fenerbahçe Stadı'na sokmuyor; forması orjinal değil diye bir çocuğun formasını imzalamıyor.

İslam Çupi'nin Türkiye'nin en büyük kıyameti olarak tanımladığı sevgiyi duyan insanlar bugün Fenerbahçe'nin maçını izlemez hale gelmiş.

Sadece bahane üreterek, kimseden hesap sormayarak, Fenerbahçe'yi kendinize kalkan ederek, Fenerbahçe'yi Fenerbahçeliler'den kopararak bu kulübü yönetemezsiniz.

İslam Çupi'nin bir yazısında (Niye Fenerli Olunsun) dediği gibi "Ne kalmıştır isminden başka bu vatanda..." 

Fenerbahçe'nin güç,sevgi ve başarılarla dolu günlere dönmesi için çözüm bellidir; bu çözümün önünde engel olarak durmaya devam edenler de Fenerbahçe'ye en büyük zararı verenlerdir.

Son kongrede bu yönetime oy veren 5504 kişi ve onların seçtiği yönetim eğer içinizde zerre kadar Fenerbahçe sevgisi varsa gerekeni yapın.

Hiç yorum yok :